Czyścioch to młoda duchem i ciałem firma, która powstała z miłości do porządków. Sprzątanie to nasza specjalność – mamy wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, która jest szczególnie wymagająca, jeśli chodzi o ład i higienę. W naszych ośrodkach wczasowych nad morzem nauczyliśmy się, że w porządkach to szczegóły liczą się najbardziej. Właśnie na tych szczegółach postanowiliśmy oprzeć swoją działalność.

Działamy dokładnie, niewidocznie i ekspresowo.

Nasza oferta jest kompleksowa. Zajmujemy się zarówno sprzątaniem domów i mieszkań prywatnych, jak i sprzątaniem obiektów firmowych. Sprzątamy pokoje hotelowe, apartamenty, ośrodki wczasowe, domki letniskowe, biura, lokale usługowe, gabinety. Pomagamy przywrócić ład i porządek przy przeprowadzkach i remontach, a także przed i po imprezach oraz bankietach. Oferujemy wyjątkowo szeroki wachlarz usług - doskonale odnajdujemy się również w zleceniach niestandardowych.

Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego Klienta. Stawiamy na rozwój – stale poszerzamy wiedzę i umiejętności naszych pracowników, by sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Cały czas rozwijamy ponadto naszą ofertę podstawową, by móc zaoferować naszym Klientom wszystko, czego potrzebują w zakresie porządków.

Zatrudniamy wyłącznie najlepszych pracowników, którzy dzielą naszą pasję. Wyznaczamy nowe standardy, jeśli chodzi o porządki i obsługę klienta. Cechuje nas rzetelność, zaangażowanie, dyspozycyjność i pełen profesjonalizm. Korzystamy wyłącznie z ekologicznych środków czystości i dysponujemy własnym, profesjonalnym sprzętem sprzątającym.

Działamy na terenie gminy Dziwnów, Rewal, a także w Szczecinie i okolicach. Naszym klientom proponujemy zarówno usługi jednorazowe, jak i regularne, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na tle konkurencji wyróżnia nas świeże podejście do tematu porządków, a także znajomość specyfiki pracy i potrzeb firm „od kuchni”.